1.Uupowszechnianie aktywnych form wypoczynku,
2. Podnoszenie sprawności fizycznej,
3. Popularyzacja gry w piłkę siatkową.

III. Termin i miejsce
Rozgrywki przeprowadzone zostaną 12.XII.2009r. o godz. 14:30 na terenie Hali Sportowej GOPSiR w Bolszewie.
Dokładna kolejność poszczególnych spotkań ujęta zostanie odrębnym terminarzem gier, który stanowić będzie integralną część niniejszego regulaminu.
Termin zgłoszeń – 11.12.2009r. do godz. 15:30.

IV. Uczestnicy

W rozgrywkach mogą brać udział amatorskie sześcioosobowe zespoły, w tym na boisku muszą być w czasie gry minimum 2 kobiety.

V. System rozgrywek

System rozgrywek zostanie ustalony po terminie przyjmowania zapisów.,

VI. Organizacja rozgrywek
1. Mecze rozgrywane będą jednocześnie na dwóch boiskach bocznych, finał na boisku głównym.
2. Spotkania rozgrywane będą do dwóch wygranych setów (sety do 25 pkt.). Trzeci set do 15 pkt.
3. Punktacja
Zwycięstwo 2:0 – 3 punkty
Zwycięstwo 2:1 – 2 punkty
Porażka 1:2 – 1 punkt
Porażka 0:2 – 0 punktów

VII. Postanowienia końcowe
1. Zawodnicy zobowiązani są do przestrzegania zasad zamieszczonych w regulaminie.
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie obiektu.
3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki po, przed i w czasie gry.
3. Wszelkie sprawy sporne nie objęte regulaminem rozstrzyga organizator turnieju.

Opracowała: mgr Marta Kłosowska